Charlotte Eleanora Prewettová (Charlie)

"I am not a little kid anymore!"

Description:

Charlie je dvanáctiletá dívenka pocházející z Adenu. Velkou část svého života strávila v tamním sirotčinci, u sestry Anny, kterou velmi obdivuje a často o ní vypráví. Většinou, když někoho poučuje o něčem, co by se, podle ní, nemělo dělat. Což dělá velmi ráda. Celkově je Charlie dost všetečná a vlezlá holka. Ráda se tváří chytře a dělá jí neskutečně dobře, když jí někdo chválí nebo obdivuje.
Co se týče oblečení, Charlie neustále nosí cylindr, který jí je ale neskutečně velkej a dost často jí sklouzává přes oči. Ona na něj ale nedá dopustit a téměř nikdy bez něho nikam nejde.
Společnost na cestách jí dělá bílý králík, Genius, který je prý kouzelný a neuvěřitelně inteligentní. Tohle tvrzení jí ale jen tak někdo nevěří, protože pokaždé, když se to snaží prokázat, králík se k ničemu nemá. Maximálně tak tupě čumí, stříhá ušima nebo ze stresu vyprodukuje své majitelce na blůzičku něco velmi nepěkného.
Charlie pak většinou napučeně tvrdí, že se králík stydí a nebo, že to dělá naschvál, protože je natolik chytrej, aby svou genialitu nedával najevo a nezahanboval tím své okolí.

Charlie_-_2.jpg

Bio:

Charlotte Eleanora Prewettová (Charlie)

Patroni Severu Erlin denny_kroupa