Edwin, hrabě z Aordu

Mrtvý muž

Description:

Všichni o něm mluví. Had, kterého si na prsou prý choval i samotný král – EDWIN. Někteří slyšeli že je to dokonce králův příbuzný…

Co o něm ale víte? Je skutečný, ano, Edwin skutečně žije a momentálně vládne Masavě. Krále odstrčil na druhou kolej, ten mu jen obstarává klid u stále nervóznějších občanů a podepisuje pergameny. Co by se asi stalo, kdyby malý Aero neposlechl? Myslíte, že by ho ještě jeho krásná žena chtěla, kdyby z něj byla žába?
A tak Edwin, zplozen ze samotné nenávisti, jak ho mnozí označují straší celý sever kontinentu, metá blesky a svou perfektně promyšlenou sítí úplatků stále získává nové a nové spojence.

A proč si Edwin myslí že ho nikdo neporazí? “Magie sice frčí, ale opravdu si myslíte, že existuje někdo, kdo je v tomhle lepší než já?” Edwin se směje svému brilantnímu vtipu a já vyprskávám právě usrknutý doušek červeného vína. Ano je skutečně velmi zábavný, kdo by ho neměl rád? Loučí se s Vámi Lewis a nezapomeňte, v pondělí si můžete celý náš rozhovor koupit na severním náměstí!


Zjišťujete že Edwin je mrtvý, a je mrtvý už několik let (přesně 5 let) a jako Edwin byla zřejmě nastrčená pouze jakási kreatura, která plnila jen funkci loutky.

Bio:

Edwin, hrabě z Aordu

Patroni Severu Erlin Erlin