Drusilla

Mrtvá upírka

Description:

Překrásná, milá, mladá, takovými slovy lidé často popisovali Lady Drusillu. Spolu se svých mužem Spikem žila na zámečku v podzemí pod hřbitovem.

Vám připadala psychycky i fyzicky silně narušená. Našli jste její deníky.

Bio:

Narodila se asi před pětisty lety ve Varboru, v době, kdy toto město bylo pod nadvládou lidí. Její otec byl kněz v místním kostele (monoteistická církev) a její matka mu pomáhala. Měla jednu sestru, Serenu. Zhruba od puberty začala mít Drue vize – předpovídala různé tragické události, které se stanou lidem v jejím okolí. Matka se na ni zlobila, protože jen bůh může vidět do budocnosti a její vize jsou jeho urážkou a vyhodí ji z domu.

Asi dva roky tedy pracuje jako hostinská v jednom podniku ve městě, když má vizi o tom, že ji navštíví nezdravě našedlá stará elfka. Neuteče však a s elkou se setká. Ta ji poví, že ji již dlouho hledá. Je také věštkyně a chce ji zasvětit do tajů budocnosti. Drue s ní tedy nějakou dobu putuje po úpatí Lamerských hor. Poté ji elfka znenadání předá do úschovy věštbu a velký fialový drahokam. Žena ji poví, že obě tyto věci jsou velmi cenné a má je navždy ochraňovat. Poté dá Drue vypít tmavorudý nápoj.

Drusilla se budí jako nový člověk, ale plný síly a žízně. Ač si uvědomuje vážnost svého úkolu ochránit itemy, její touha po krvi je přímo spalující. Drusilla zažívá své nejkrvavější období a po několik desetiletí drancuje celý sever kontinentu. Mimo jiné se vrací zpátky do svého rodného Varboru aby vyvraždila celou svou rodinu. A právě tam se seznámí se svým budoucím mužem Spikem, kterého promění v upíra. Z původně citlivého a umělecky nadaného hocha se stane vraždící monstrum a prakticky celý Varbor vyvraždí.

Spike s Drusillou mají plán, chtějí se usadit a řekněme, že ve Varboru se to lehce zvrtlo. Vybírají si tedy nepříliš vzdálenou Masavu, kde se usidlují na hřbitově a nenápadně loví ve městě. Drusilla navíc přeměňuje jednoho vojáka a svěřuje mu hlídání jejího nejcenějšího majetku.

Drusilla jako upír již nemá vize. Zdál se jí však sen. Vyšla v poledne na Masavské náměstí a krmila se co jí hrdlo stačilo. Omámená myšlenkou jde druhý den na povrh a opravdu, slunce je zakryto měsícem a její kůže neshledává žádné náledky. V klidu se tedy krmí nic netušícími obyvateli v postranní uličce. V jedné chvíli se však všechno zvrtne. Někdo najde mrtvolu poslední z obětí a vyvolá paniku, ve stejné chvíli však Drusillina kůže začne doutnat – slunce již není zakryté.

A tak se Drusilla snaží dostat zpět do podzemí. Se zlou se však potáže. Je silně zraněna zpanikařeným davem občanů a sluncem, a nakonec i zajata a mučena místním inkvizitorem. Po pár dnech ji najde a vysvobodí Spike, ze zranění se však dosud nevzpamatovala.

Drusilla

Patroni Severu Erlin Erlin